Prekių krepšelis

Socialinė atsakomybė

JUMS RŪPI

Pine Tiger gentis tiki rytojumi. Ir imasi veiksmų, kad šis būtų ne tik jai, bet ir visiems aplinkiniams šviesesnis. Socialinė atsakomybė Jums – ne saldūs žodžiai, o tvirtas ir kasdienis pasirinkimas. Pasirinkimas, kurį kas kartą patvirtinate ir vartodami Pine Tiger papildus. Būdami ištikimi Pine Tiger genčiai, Jūs ne tik aktyviai rūpinatės savo geresne savijauta, bet ir tiesiogiai remiate šias iniciatyvas:

Pušų šimtinė

Kiekvienais metais Pine Tiger komanda kartu su visžalių augalų sodinimo entuziastais įgyvendina naujų pušaičių sodinimo kampanijas. Esame užsibrėžę, jog kasmet visų mūsų dėka Lietuvos žemėje išaugs ne mažiau kaip 100 nuostabiųjų medžių. Tikimės, tik laiko klausimas, kol prie šio minimalaus plano pavyks pridėti dar vieną 0, kad naujų pušaičių kasmet sužaliuotų po 1000. Per kiek laiko tai pavyks – priklauso nuo Jūsų aktyvumo! Daugiau žalios spalvos ištisus metus, daugiau deguonies, daugiau nuostabių pušynų Lietuvoje – tokį tikslą kelia Pine Tiger gentis. Ar mums pakeliui?

Mažiesiems Herojams

Mes tikime, kad visi vaikai – įskaitant ir augančius socialiai pažeidžiamose šeimose bei vaikų namuose – turi teisę į pilnavertę mitybą, gerą savijautą bei sveikatą. Dėl to pasiryžome kasmet tikslines vaikų grupes aprūpinti vaikiškais Pine Tiger vitaminais „Little Hero“. Prisijunkite prie Pine Tiger genties ir „užsidirbkite“ karmos taškų – kad didesnius išbandymus patiriantys vaikai augtų sveikesni ir taptų rytojaus herojais.

Tik kokybiški ir ekspertų atrinkti produktai
Sertifikuoti produktai, pagaminti EU
Nemokamas ir greitas pristatymas
Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas