Prekių krepšelis

Apie mus

Live life as a Tiger

Kas yra sveikas, stiprus ir laimingas žmogus?

Tas, kuris nuolat veikia, kovoja ir nugali? O galbūt tas, kuris moka tiesiog būti, ramiai žvelgia į tolį ir mėgaujasi vidine ramybe? Bebaimis tigras prideda leteną prie ilgaamžės pušies. Ir jiedu vienas kitą supranta. Pilnatvė yra ten, kur yra pusiausvyra

Pine Tiger – tai maisto papildų ženklas gyvenimo pusiausvyrai. Miesto tigrėms ir tigrams, energingai siekiantiems pergalių, tačiau nenorintiems savęs sudeginti. Vidinę ramybę ir gerą savijautą vertinantiems ne mažiau nei karjeros aukštumas bei materialinę gerovę. Žmonėms, kategoriškai atsisakantiems varstyti ligoninių duris ir savo sveikata besirūpinantiems šiandien. Tigrėms, tigrams ir mažiesiems jų tigriukams, mokantiems sustoti, priglusti prie amžinosios pušies ir pajusti begalybę.

Biotinas- maisto papildai odai, nagams, plaukams
Live long as a Pine Tree

Papildai gyvenimo pusiausvyrai

Elektroninėje parduotuvėje PineTiger.lt rasite platų aukščiausios koncentracijos papildų asortimentą. Pagaminti Didžiojoje Britanijoje pagal moksliškai pagrįstą PineTiger receptūrą, visi papildų produktai yra sertifikuoti Europos Sąjungoje bei notifikuoti Lietuvoje.

PineTiger asortimentas – tai Jūsų atsakas į šiaurietiško klimato, mitybos ir gyvenimo būdo sąlygas. Baltijos ir kitų Šiaurės Europos kraštų gyventojams “kortos” padalintos nedėkingos: gamta ir jos gėrybės nesuteikia visų organizmui reikalingų vitaminų bei mineralų. Kad mes, šių dienų tigrai, neprarastume jėgų ir gyvenimo alkio, savo sevikata privalome rūpintis proaktyviai.

Pine Tiger e-parduotuvėje atrasite visas pilnaverčiam gyvenimui aktualias papidlų grupes, pradedant antioksidantais, vitaminais ir mineralais, baigiant tiksliniais produktais virškinimo, širdies ir kraujotakos bei kitų organizmo sistemų funkcionavimui, lieknėjimui bei optimaliai savijautai. Rinkitės drąsiai, tik neužmirškite, jog papildų sveikam gyvenimo būdui neužtenka: rinkitės sveiką gyvenimo būdą, pilnavertę mitybą, kokybišką miegą ir fizinį aktyvumą. Nes Jūsų kūnas to nusipelnė!

Simplicity in design and form

Papildai gyvenimo pusiausvyrai

Tik kokybiški ir ekspertų atrinkti produktai
Sertifikuoti produktai, pagaminti EU
Nemokamas ir greitas pristatymas
Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas